Anunturi online!
Deschide

Doresc angajare in turism

Anunt arhivat

Daniel Costiug

M 15.08.1966 Necasatorit
Adresa: Sabinelor c9, Tulcea
Telefon:
Email: dan.pelican@yahoo.com
Permis conducere: Cat.B, Data obtinerii:20.05.1985
Stagiu militar: Da
Realizarea planurilor,direct si rapid,in mod profesional.
Salariu: 600,00 EURO / luna
Beneficii: TL. DE SERVICIU,BONURI DE MASA.
Tip job: Full time
Departament: Administratie, Servicii Secrete/Servicii Paza Protectie, Turism/Hotel Staff, Transporturi/Distributie/Depozitare
Oras de lucru: Tulcea
Nivel Cariera: Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
Disponibil: 04.01.2012

experienta

MANAGER IN TURISM 10.01.1999 - 12.12.2008
Firma:SC.DELTERRA.SRL
Oras lucru:Tulcea
Salariu:CONFIDENTIAL
Departament:turism/hotel staff
Domeniu Activitate Firma:TURISM IN DELTA DUNARII.
Responsabilitati:ATRAGEREA TURISTILOR, (cazare,masa,transport pe apa,concurs de pescuit).
Recomandari:BALINT DORU, DANUT LUPU, TIBI . J. DAN BITMAN.
Realizari:Am avut sub comanda mea,bucatar,barman,ospatar,camerista si barcagii.
Beneficii:MASINA DE SERVICI, ( salupa )

educatie
Studii:
Liceul electrotehnic.
Cursuri, atestate si premii
Curs ce atesta brevetul in Turism.

aptitudini

Limbi straine(Nivel cunoastere): Italiana (avansat),Maghira,engleza (mediu)
Cunostinte PC: Da
Alte cunostinte, aptitudini sau observatii relevante pentru CVul tau
Optimist,fost sportiv de performanta,ambitios,punctual,echilibrat,usor adaptabil , conducator auto , fluvial si naritim, cunoscator al Deltei Dunarii.

mini interviu

1. Care este cea mai mare realizare profesionala de pana acum?
La un concurs de pescuit,piknic,plimbari cu salupe rapide, am reusit sa multumesc,gusturile si pretentiile, a 126 de participanti.
2. Care este cel mai mare esec profesional de pana acum?
O saptamina de pescuit, fara nici o captura.
3. Unde va vedeti peste 5 ani?
Unde vrea Domnul.
4. Care este cel mai mare vis pe care-l aveti? Care este idealul dumneavoastra in cariera?
Sa antrenez echipa nationala de handbal masculin.
5. Care este jobul care credeti ca vi s-ar potrivi cel mai bine?
Anrenor.
6. Descrieti compania ideala in care ati dori sa lucrati?
. Prospera.
7. Care este departamentul in care doriti sa lucrati ( aveti dreptul la o singura alegere )? Explicati de ce credeti ca sunteti potrivit si de ce ati facut aceasta alegere!
TURISM. Vechime 12 ani.
8. Detaliati personalitatea dumneavoastra ( hobbyuri, aspiratii, ce va motiveaza, stil de viata si lucru, etc ).
Pescar,vinator,dynamic si serios !!

Detalii candidat
Nationalitate: Romana
Studii: Studii medii
Fumator: Da
Salariu dorit: Intre 2500 si 3000 RON
Permis auto: Da
Categorie permis: B
Vechime permis: 25 ani
Limbi straine: Engleza mediu

Experienta profesionala
Job actual:
Functie:
Ani vechime:
Ani experienta: 15
Domeniu de baza:

Obiective
Vechime 12 ani in turism,posed brevet, carnet conducator auto si fluvial,cunoscator al deltei,doresc sa muncesc in bransa.

Locuri de munca anterioare
Sc delterra srl

Diplome obtinute
necompletat

Specializari/Calificari
Director hotel,restaurant,agentie tour-operator

Recomandari
Taian

Alte competente
Conducator auto,fluvial si maritim,cunoscator al deltei dunarii.

Aptitudini profesionala
Disponibilitate lucru in echipa
Punctualitate reala
Rezistenta la stres
Capacitate organizatorica
Seriozitate, Altruism
Munca in conditii de stres
Rezistenta la efort intelectual
Adaptabilitate
Capacitate de analiza profunda
Capacitate de coordonare
Abilitati de negociator
Capacitate de a lua decizii
Spirit intuitiv, empatic
Responsabilitate

Aptitudini IT/Calculatoare
Cunostinte Internet

Hobby
Turism
Sport
Afaceri

Adauga anunt nou
Go to top