Anunturi online!
Deschide

Inscriu reprezentanti metropolitan orunde in tara

Comunitate
Anunt arhivat

Descrierea postului
Selectam reprezentanti vanzari produse cosmetice
-program flexibil, seriozitate;
-activitate in timpul liber,
indiferent varsta;
-discount avantajos, mostre
JOB VALABIL PENTRU TOATE JUDETELE DIN ROMANIA.
Activitati de vanzari cosmetice, management si consiliere.

Cerinte

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse , pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
CÂSTIGA ACUM VENIT SUPLIMENTAR!

Pentru a fi introdus in sistemul nostru puteti sa va creati cont accesand http://cuvant cenzurat.MetropolitanS.ro Apasati apoi pe "Creati-va cont!" in partea stanga sus a site-ului accesat sau butonul "Contul meu". Completati datele necesare discauntul este foarte MARE 25%-32, 5% daca deveniti coordonatori deasemenea Daca inscrieti o persoana in retea primiti 10% din vanzarile acelei persoane. Lucreaza pe cont propriu! - Fa-ti program asa cum iti doresti! - Accepta provocarea! - Poti castiga
mai mult decat ti-ai imaginat vreodata! Pentru materiale informative si inscriere trimiteti email la: metropolitan_fefe@yahoo.com Cerinte Ca Reprezentant/coordonator metropolitans: - gasirea potentialilor clienti - vanzare produse metropolitans in urma primirii unor brosuri lunare - livrarea produselor la clienti - incasare contravaloare - plata produselor se face rambus la primirea coletului Ca si Coordonator metropolitans: - dezvoltarea unei echipe - vanzare produse metropolitans in urma primirii unor brosuri lunare - livrarea produselor la clienti - incasare contravaloare - plata produselor se face rambus coletul il primiti gratuit cataloage deasemenea
. Primiti bonus de la toate nivelurile retelei dumneavoastra dupa cum urmeaza: nivelul 1 ? 10%, nivelul 2 ? 5%, nivelul 3 ? 2.5%, nivelul 4 ? 1.25%, nivelul 5 - 0.62% etc.

Pentru a finaliza inregistrarea contului dumneavoastra, aveti nevoie de codul reprezentantului care v-a recomandat. Codul de inregistrare este:
PFmrTmZR
(selectati-l cu COPY si PASTE). Obiectivul nostru este sa extindem reteaua de reprezentanti metropolitans in toate colturile tarii.
Persoana Contact Persoana Contact: fefe
eMail Job Adresa eMail: avon.fefe@yahoo.com

INSCRIU REPREZENTANTI METROPOLITAN ORUNDE IN TARA, descrierea, postului, selectam, reprezentanti, vanzari, produse, cosmetice, program, flexibil, seriozitate, activitate, timpul, liber, indiferent, varsta, discount, avantajos, mostre, job, valabil

OFERTE CU REDUCERI DE PRET
Adauga anunt nou
Go to top